Zaspokojenie mężczyzny dłonią – porady i wskazówki

Stymulacja męskiego penisa za pomocą dłoni pozwala na zapewnienie mu wielu bardzo przyjemnych doznań. Niestety, nie wszystkie kobiety wiedzą, w jaki sposób należy stymulować członka, aby zapewnić mężczyźnie jak najwięcej przyjemności. Należy zdawać sobie sprawę z tego, że podczas tego rodzaju stymulacji warto dotykać mężczyznę także w innych miejscach, m.in. w okolicach jąder, krocza i odbytu. W niniejszym artykule doradzamy, jak sprawić mężczyźnie niezapomniane przeżycia seksualne poprzez hand job. Zapraszamy do wnikliwej lektury. 

Hand job, czyli pieszczenie penisa dłonią

Istnieje bardzo wiele skutecznych sposobów na zapewnienie mężczyźnie przyjemności o charakterze seksualnym. Samo pieszczenie można rozpocząć od powolnego rozbierania, dotykania i drapania go po różnych miejscach. W ten sposób mężczyzna bez trudu osiągnie stan pobudzenia seksualnego, czyli tzw. erekcję. Penis w stanie wzwodu to znak, że kobieta może już rozpocząć działanie. Zanim rozpocznie się stymulowanie penisa, warto w pierwszej kolejności delikatnie dotykać okolice krocza, podbrzusza i jąder. Wszystko to sprawi, że mężczyzna będzie jeszcze bardziej pobudzony seksualnie, a na samym końcu jego doznania będą spotęgowane. Jeżeli okaże się, że mimo wszystkich tych czynności mężczyzna ma problem z uzyskaniem wzwodu, być może konieczne będzie skorzystanie ze “wspomagaczy”, takich jak Viagra cena czy Kamagra. Są to środki na erekcję, które powodują, że przepływ krwi do ciał jamistych prącia staje się znacznie usprawniony. Już po około 30 minutach od przyjęcia jednej tabletki mężczyzna bez trudu uzyskuje wzwód, a następnie może odbyć nawet kilka satysfakcjonujących stosunków seksualnych.

Jak stymulować penisa za pomocą ręki?

Sposobów stymulowania penisa jest naprawdę mnóstwo. Wiele kobiet decyduje się na hand job, czyli stymulację penisa z wykorzystaniem własnych dłoni. Gdy przejdziemy już od pieszczot w różnych częściach ciała, możemy zdecydować się na objęcie penisa dłonią. Następnie należy wykonywać powolne ruchy góra-dół. Ważne jest, aby co jakiś czas zmienić tempo wykonywania tych ruchów. Ważne jest także systematyczne sprawdzanie tego, w jaki sposób reaguje na to partner. Następna rzecz o której koniecznie warto pamiętać to zmiana uścisku. Penisa należy raz chwytać mocniej, a raz słabiej. Nie wolno ściskać członka zbyt mocno. W trakcie stymulacji penisa za pomocą ręki istotne jest także to, aby dotykać go w jak najróżniejszych miejscach. Zmiana położeni dłoni sprawi, że mężczyzna będzie nieustannie odczuwał zupełnie inne doznania, dlatego taki seks będzie dla niego wręcz niezapomniany.

Zadbaj o różne sfery erogenne

Sfery erogenne to miejsca w ciele człowieka, które są niezwykle mocno wrażliwe na różne bodźce seksualne. Ich dotykanie sprawia, że doznania seksualne są wręcz nieziemskie. Które miejsca na ciele penisa uważa się za sfery erogenne? Pierwszym takim miejscem jest żołądź penisa. To miejsce wyróżnia się wyjątkowo dużym unerwieniem i ukrwieniem. Kobieta powinna w szczególny sposób masować to miejsce oraz prawidłowo je nawilżyć, wykorzystując do tego własną ślinę lub lubrykant.

Drugie miejsce będące sferą erogenną to moszna. Jądra warto głaskać oraz unosić z góry na dół. Najważniejsze jest oczywiście kontrolowanie wszystkich reakcji partnera. Warto dopytać go, czy ten rodzaj stymulacji seksualnej mu się podoba oraz dowiedzieć się, czy ma on jeszcze jakieś inne potrzeby czy oczekiwania co do stymulacji.

Następne mocno wrażliwe miejsce to krocze, czyli przestrzeń między jądrami i odbytem. Kobieta powinna dotykać tam mężczyznę oraz wykonywać lekki ruchy za pomocą palców. Niewielu mężczyzn pozwala swoim partnerkom na stymulację odbytu, a to duży błąd. To właśnie w odbycie znajduje się męski punkt G, który zapewnia panom najmocniejsze doznania seksualnej. Samo pieszczenie punktu G może doprowadzić mężczyznę do nieziemskiego orgazmu. Odbyt można stymulować zarówno za pomocą palców jak i z wykorzystaniem specjalnych gadżetów erotycznych. Warto zatem przekonać swojego partnera, że stymulacja odbytu może zapewnić mu naprawdę wyjątkowe doznania.

Give a Comment